Telefones fixos
 • Telefony stacjonarne...

  Choć telefony komórkowe stanowią obecnie najpopularniejsze urządzenia do komunikacji głosowej, telefony stacjonarne w wielu miejscach wciąż pozostają niezastąpione. Aparaty te doskonale sprawdzają się m.in. w biurach, firmach, przychodniach, urzędach. Telefon stacjonarny przewodowy często okazuje się także najbardziej odpowiedni dla osób starszych i mających problem ze wzrokiem. W asortymencie marki MaxCom znajduje się kilka zróżnicowanych modeli tego typu urządzeń. Decydując się na zakup jednego z nich, należy przede wszystkim uwzględnić okoliczności, w których ma służyć.

  Na potrzeby biura i innych miejsc, gdzie wykonuje się znaczną liczbę połączeń telefonicznych, warto wybrać telefon stacjonarny przewodowy wyposażony w pokaźny wyświetlacz oraz klawiaturę umożliwiającą sprawne wybieranie numerów. W domu znajdą zastosowanie aparaty bardziej kompaktowe, które można postawić na stoliku bądź zawiesić na ścianie. Z myślą o osobach starszych powstały telefony posiadające duże klawisze z wyraźnymi napisami. Wśród propozycji marki MaxCom dla seniorów szczególną popularnością cieszą się aparaty wyposażone w przycisk alarmowy SOS, umożliwiający automatyczne połączenie z przypisanym wcześniej numerem.

  Telefony stacjonarne posiadają różnorodne funkcje dodatkowe, takie jak: rejestrowanie połączeń, wyświetlanie numerów przychodzących, zapisywanie kontaktów, zestaw głośnomówiący czy wyciszanie mikrofonu. Poszczególne modele cechują się też różnorodnym wyglądem – od bardziej klasycznego po nowoczesny.

 • Telefony stacjonarne DECT

  Wśród telefonów stacjonarnych dużą popularnością cieszą się modele bezprzewodowe. Przede wszystkim gwarantują większą mobilność podczas prowadzenia rozmowy niż ma to miejsce w przypadku aparatów przewodowych. Telefony tego typu znajdują zastosowanie nie tylko w domach, ale także w biurach, gabinetach, przychodniach czy urzędach. Dzięki kompaktowym wymiarom nie zajmują one dużo miejsca, są lekkie i poręczne. W zależności od modelu posiadają różnorodne funkcje, m.in. książkę telefoniczną, system głośnomówiący, powtarzanie ostatnio wybieranych numerów, regulację głośności bądź blokowanie niepożądanych połączeń.

  Telefony stacjonarne DECT oferowane przez markę MaxCom wyróżniają się uniwersalną i elegancką stylistyką, która współgra zarówno z wystrojem wnętrz domowych, jak i biurowych. Oferowane aparaty posiadają duże i wyraźne wyświetlacze oraz wygodne klawisze, dzięki którym szybko i bez problemu można wybrać pożądany numer. Z tego względu telefon bezprzewodowy zapewnia niezwykły komfort użytkowania na co dzień.

Telefony stacjonarne Przewodowe

Rynek telefonów zdominowała technologia GSM. Jednak wciąż w wielu sytuacjach telefony stacjonarne są niezastąpione. W ofercie Maxcom znajdują się zarówno proste, jak i bardzo zaawansowane modele wyposażone w liczne funkcje. Wybierając telefon stacjonarny warto zwrócić uwagę, w jakiej sytuacji będzie nam służyć dane urządzenie.

Takie urządzenie najlepiej sprawdza się jako telefon do biura. Modele wyposażone w wyświetlacz i dużą klawiaturę pozwalają uniknąć pomyłki podczas wybierania numeru. Klasyczny telefon biurowy to także swoboda prowadzenia długich rozmów bez obawy o rozładowanie się urządzenia. Z tych powodów telefon do pracy w wersji stacjonarnej doskonale służy w firmie, gdzie wykonuje się dużą ilość połączeń.

Jest to także idealne rozwiązanie dla osób starszych. Telefon stacjonarny dla seniora jest wygodny nawet jeśli występuje problem ze słabym wzrokiem. Przejrzysty wyświetlacz i duże klawisze pozwolą bez trudu skontaktować się z najbliższymi. Marka Maxcom stworzyła też dedykowany dla tej grupy osób telefon stacjonarny z przyciskiem alarmowym SOS, dzięki któremu telefon automatycznie dzwoni do zdefiniowanego numeru.

Telefony stacjonarne możemy podzielić na dwie grupy: telefony przewodowe i telefony bezprzewodowe. Pierwsze z nich podłączane są do gniazdka linii telefonicznej. Nie wymagają podłączania do sieci elektrycznej, co przekłada się na oszczędność prądu. Znajdują zastosowanie głównie w biurach i recepcjach. Z kolei telefony bezprzewodowe złożone z bazy i słuchawki oferują mobilność, dzięki czemu chętnie wybierane są także do domu.

Ponadto, poszczególne modele różnią się dodatkowymi funkcjami. Przydatne funkcje telefonów stacjonarnych to między innymi: książka telefoniczna, identyfikacja numeru dzwoniącego, funkcja głośnomówiąca, powtarzanie ostatnio wybranego numeru, wyciszanie mikrofonu z muzyką w tle, możliwość zalogowania do innych słuchawek itd. Niektóre z nich są bardzo nowoczesne i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Zapraszamy do poznania specyfikacji tak, aby wybór danego modelu był łatwiejszy.

Trwa ładowanie